Nasz zespół

Lekarz stomatolog
Joanna Marczyńska
Ukończyła studia na Akademii Medycznej w Krakowie w roku 1985. To ona stworzyła Dental Studio w które wkłada całe swoje serce. Mówi się o niej "super lekarz". Kobieta innowacyjna, dla której ważny jest rozwój. Motywuje i zaraża innych pasją i energią do pracy. Zajmuje się: Medycyną Estetyczną, Potetyką i ortodoncją.
Więcej
Mniej
Lekarz stomatolog
Katarzyna Wędkowska
Ukończyła studia na Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Pełna pozytywnej energii, z pasją wykonującą swoją pracę. Zajmuje się: stomatologią zachowawczą, endodoncją mikroskopową oraz ortodoncją dzieci i dorosłych. Dodatkowo specjalizuje się w nowowczesnej metodzie leczenia aparatami ruchomymi; ortotropii
Więcej
Mniej
Lekarz stomatolog
Karolina Majkowska
Wesoła, spokojna i oddana swojej pracy i pacjentom. W naszym gabinecie zajmuje się leczeniem zachowawczym, pedodoncją, protetyką oraz specjalizuje isę w nowowczesnej metodzie leczenia za pomocą lasera Fotona Light Walker.
Więcej
Mniej
Asystentka gabinetu/rejestratorka/higienistka
Katarzyna Marczyńska-Walat
W 2015 roku uzyskała Dyplom Asystentki Stomatologicznej w Studium Zdrowia i Urody w Rzeszowie. W gabinecie zajmuje się rejestracją pacjentów oraz wykonuje zabiegi Radiofrekwencji mikroigłowej.
Więcej
Mniej
Asystentka gabinetu/rejestratorka/higienistka
Małgorzata Wiśniowska
W 2015 roku uzyskała Dyplom Asystentki Stomatologicznej w Studium Zdrowia i Urody w Rzeszowie. Zawsze chętna do pomocy. Czynnie asystuje lekarzom przy zabiegach. Jako rejestratorka zawsze znajdzie miejsce dla pacjenta.
Więcej
Mniej
Asystentka gabinetu/higienistka
Mariola Pilch
w 2014 roku ukończyła Akademię zdrowia na kierunku Asystentka Stomatologiczna. Oprócz czynnej asysty przy lekarzu wykonuje też zabiegi higienizacji.
Więcej
Mniej