Medycyna estetyczna

RESTYLANE SKINBOOSTERS - głębokie nawilżenie i rewitalizacja skóry

Zabiegi Restylane Skinboosters opierają swoje działanie na kwasie hialuronowym w specjalnie stabilizowanej formie. Opatentowana technologia produktu sprawia, że substancja czynna wykazuje wydłużone działanie w głębszych warstwach skóry. W efekcie otrzymuje się długotrwałą regenerację skóry oraz widoczne jej zagęszczenie. Dzięki stymulacji do produkcji nowych włókien kolagenowych, możliwe jest uzyskanie uniesienia rysów twarzy (efekt liftingu).

 

Efekty zabiegu Restylane Skinboosters są natychmiastowe i utrzymują się przez długi czas. Skóra poddana terapii nabiera blasku, elastyczności, znacząco poprawia się jej struktura. Zachodzi widoczna zmiana w poprawie owalu twarzy, zmarszczki stają się wygładzone i mniej widoczne, a skóra wygląda młodziej.

 

Wskazania do zabiegu: redukcja zmarszczek (bruzdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust), przesuszona skóra, utrata elastyczności i jędrności skóry, leczenie blizn potrądzikowych, wygładzanie zmarszczek mimicznych szczególnie wrażliwych miejsc (okolice oczu, okolice ust), odmłodzenie i rozjaśnienie skóry (twarz, dekolt, dłonie, ramiona).

 

Przeciwwskazania do zabiegu: uczulenie na kwas hialuronowy, choroby autoimmunologiczne, choroby nowotworowe, cukrzyca, skłonność do powstawania bliznowców, infekcje w okolicy wykonywania zabiegu, ciąża i okres karmienia piersią.

 

 

Cennik: 

  • RESTYLANE SKINBOOSTERS 800-1000 zł