Medycyna estetyczna

MEZOTERAPIA IGŁOWA - rewitalizacja skóry twarzy, szyi, dekoltu

Mezoterapia igłowa jest jedną z metod leczenia, dzięki której wspomaga się regenerację skóry oraz redukuje lub trwale usuwa objawy wielu schorzeń skórnych. Zabieg mezoterapii polega na podaniu pod skórę (za pomocą strzykawki i igły) indywidualnie dobranych do konkretnego problemu, czynnych substancji leczniczych do głębszych warstw skóry.

 

 

Mezoterapia igłowa przywraca skórze zdrowy, naturalny wygląd. Dzięki odpowiedniemu nawilżeniu skóry, odżywieniu jej, opóźniamy procesy starzenia i pojawianie się zmarszczek.

 

Doświadczony lekarz specjalista jest w stanie skomponować swoisty koktajl witaminowy, który będzie właściwy dla indywidualnych potrzeb. Dzięki temu, mezoterapia ma szerokie spektrum zastosowań. Zabieg można wykonać na twarz, szyję, dekolt, grzbiet dłoni. W celu walki z cellulitem lub rozstępami dodatkowo terapii mogą być poddawane inne partie ciała takie jak uda, ramiona, brzuch. Mezoterapia jest również stosowana w leczeniu wypadania włosów, zabiegi z powodzeniem wykonuje się na skórze głowy.

 

 

Cennik

  • MEZOTERPAIA TWARZY: OD 400 zł
  • DR CYJ KURACJA NA WŁOSY: 4x600 zł; 1 ZABIEG 800 zł