Medycyna estetyczna

JETT PLASMA – niechirurgiczny lifting powiek

Urządzenie JETT PLAZMA jest generatorem plazmy. Wytwarza się ona między końcówką urządzenia a skórą Pacjenta. Dzięki temu w kontrolowany i bezpieczny sposób możliwe jest obkurczenie skóry w wybranym rejonie.

 

 

Niekwestionowaną zaletą zabiegu z zastosowaniem JETT PLAZMA jest możliwość przeprowadzenia nieinwazyjnej korekcji opadających powiek (blefaroplastyka). Urządzenie JETT PLAZMA jest niezwykle precyzyjne i nie uszkadza skóry. W bezpieczny sposób, bez konieczności zabiegu chirurgicznego można pozbyć się pierwszych oznak starzenia skóry i odmłodzić swój wygląd, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

 

 

Wskazania do zabiegu: zmarszczki okolic oczu i ust, wiotkość skóry (łokcie, kolana, brzuch), leczenie trądziku, leczenie blizn potrądzikowych, zmiany skórne (brodawki, włókniaki, kępki żółte), redukcja widoczności rozstępów i blizn pooperacyjnych.

 

Przeciwwskazania do zabiegu: ciąża i okres karmienia piersią, choroby nowotworowe, choroby serca i układu krążenia, choroby tarczycy, choroby oczu, choroby układu nerwowego, choroby psychosomatyczne, zaburzenia metaboliczne (cukrzyca), przyjmowanie niektórych leków (tetracykliny, izotretynoina).

 

Cennik: 

  • JETT PLAZMA: 500 zł