Medycyna estetyczna

Hydra Booster - głębokie nawilżenie skóry

HYDRA BOOSTER jest połączeniem dwóch preparatów, dzięki czemu jest unikatowym produktem przeznaczonym do innowacyjnego nawilżania i ujędrniania skóry. Pierwszym składnikiem jest NCTF 135HA, który stanowi koktajl kwasu hialuronowego, witamin, aminokwasów, minerałów i koenzymów zapewniających skórze nawilżenie, odżywienie i elastyczność. Drugą substancją jest M-HA18 z kwasem hialuronowym i glicerolem, który zapewnia skórze ochronę przed wolnymi rodnikami i naturalnie ją ujędrnia.


HYDRA BOOSTER to esencja wartościowych substancji i prawdziwy zastrzyk odmładzający dla skóry twarzy. Produkt dedykowany jest dla skóry wymagającej wielopoziomowego nawilżenia, odbudowy i poprawy gęstości. HYDRA BOOSTER z powodzeniem wygładza powierzchowne zmarszczki, ujędrnia skórę, zwęża pory, rozświetla i nadaje twarzy świeży i zdrowy wygląd. Preparat Często stosuje się w połączeniu z innymi terapiami, np. w celu wydłużenia efektów zabiegów wykonanych na twarzy, szyi, dekolcie, łokciach, kolanach i stopach.
Zabieg HYDRA BOOSTER polega na podaniu preparatu za pomocą iniekcji w wybrane partie ciała. Efekty są widoczne już po pierwszej aplikacji, jednak zaleca się aby wykonać 3 sesje w odstępach 30dni. Następnie, w celu podtrzymania efektu nawilżonej i gładkiej skóry powtarza się zabieg raz na 6 miesięcy.


HYDRA BOOSTER stosowany jest również profilaktycznie, zwłaszcza przed okresem wakacyjnym, kiedy skóra jest wystawiona na niekorzystne działanie promieni słonecznych. Nie istnieją ograniczenia wiekowe, ponieważ o wykonaniu zabiegu decyduje jakość skóry oraz jej aktualne potrzeby.