Medycyna estetyczna

DERMAPEN – rewitalizacja skóry

DERMAPEN® jest nowoczesnym urządzeniem o wszechstronnym zastosowaniu. Umożliwia komfortowe i bezpieczne podskórne podanie substancji czynnych w głębsze warstwy skóry. Działanie sprzętu opiera się na automatycznym nakłuwaniu powierzchni skóry za pomocą zestawu pulsujących igieł. Wykorzystuje się go podczas wykonywania zabiegów na twarzy oraz na skórze głowy, szyi, dekolcie, brzuchu, udach i pośladkach. Samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów, zatem dokładne opracowywanie trudnych powierzchni nie stanowi problemu.

 

 

Osiągnięcia najnowszej technologii zastosowane w urządzeniu DERMAPEN® znacząco wpływają na zwiększenie efektywności zabiegu. Przenikanie substancji czynnych w głąb skóry stymuluje ją z właściwą intensywnością kolejno warstwa po warstwie. Z kolei dyskomfort Pacjenta podczas wykonywania zabiegu redukuje się do minimum dzięki dodatkowemu stosowaniu kremu znieczulającego.

 

Wskazania do zabiegu: zmniejszanie i spłycanie zmarszczek, zmniejszanie widoczności rozstępów, leczenie blizn po trądziku, po operacjach i po oparzeniach, leczenie blizn przyrosłych, leczenie łysienia.

 

Przeciwwskazania do zabiegu: choroby nowotworowe skóry, ciąża i okres karmienia piersią, miejscowe stany zapalne skóry wirusowe lub bakteryjne (opryszczka, trądzik).

 

 

Cennik:

  • DERMAPEN: 600 zł