Medycyna estetyczna

BOTOX, AZZALURE – redukcja zmarszczek mimicznych, bruksizm, nadpotliwość

Toksyna botulinowa, czyli popularny botoks jest zabiegiem bardzo skutecznym i bezpiecznym. Jest to substancja, która ma wiele zastosowań, zwłaszcza w przeciwdziałaniu powstawaniu zmarszczek, w leczeniu bruksizmu i nadpotliwości. Zabieg z wykorzystaniem toksyny botulinowej polega na podskórnym podaniu właściwej dawki w ściśle określone miejsca. Działanie botoksu powoduje osłabienie funkcji mięśni odpowiadających za mimikę twarzy. Dzięki czemu z powodzeniem można zapobiegać powstawaniu zmarszczek, które niekorzystnie wpływają na nasz wygląd zewnętrzny oraz samopoczucie.

 

 

Wskazania do zabiegu: redukcja zmarszczek okolic oczu (kurze łapki), redukcja zmarszczek między brwiami (lwia zmarszczka), redukcja zmarszczek na czole, wygładzanie skóry szyi, unoszenie brwi, leczenie bruksizmu, leczenie nadpotliwości (dłonie, stopy, czoło), leczenie migreny.

 

 

Przeciwwskazania do zabiegu: przewlekłe choroby autoimmunologiczne, choroby układu sercowo-naczyniowego, przyjmowanie leków regulujących pracę serca, przyjmowanie antybiotyków aminoglikozydowych, przyjmowanie leków przeciwbólowych i przeciwgorączkowych, choroby mięśniowo-nerwowe, choroby układu nerwowego (stwardnienie rozsiane, choroba Alzheimera), ciąża i okres karmienia piersią.

 

W celu osiągnięcia najlepszych efektów zachęcamy, aby udać się na konsultację do doświadczonego lekarza specjalisty. Dzięki temu, będą mieć Państwo pewność, że zabieg zostanie wykonany w pełni w sposób bezpieczny i profesjonalny.

 

 

Cennik:

  • AZZALURE obszar 600 zł
  • LECZENIE BRUKSIZMU 1800 zł
  • LECZENIE NADPOTLIWOŚCI od 1300 zł