Medycyna estetyczna

AQUASHINE – rewitalizacja i odmłodzenie skóry

Zabiegi z użyciem AQUASHINE opierają się na unikalnym składzie preparatu, który posiada wyjątkowo dużą zawartość kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych. Dzięki temu, pozytywne efekty terapii widoczne są już po pierwszym zabiegu. Sam zabieg polega na podaniu pod skórę odpowiedniej ilości substancji czynnych za pomocą iniekcji tak samo, jak w przypadku mezoterapii igłowej.

 

Kwas hialuronowy w sposób naturalny wypełnia ubytki międzykomórkowe, idealnie nawilża skórę i odświeża ją. Dodatkowo peptydy biomimetyczne wspomagają powstawanie nowych włókien kolagenowych, co powoduje ujędrnienie i uelastycznienie wiotkiej skóry. Zdrowa i promienna cera to marzenie każdej kobiety. Po zabiegu z zastosowaniem AQUASHINE skóra poddana terapii jest zregenerowana, nabiera świetlistego i zdrowego wyglądu na wiele tygodni.

 

Wskazania do zabiegu: rewitalizacja skóry, regeneracja i odżywienie zmęczonej skóry, szara i zmęczona cera, utrata elastyczności i jędrności skóry, skóra wymagająca odnowy (twarz, szyja, dekolt, dłonie).

 

Przeciwwskazania do zabiegu: uczulenie na substancję czynną preparatu, cukrzyca, stany zapalne i zmiany ropne skóry, infekcje wirusowe (opryszczka), ciąża i okres karmienia piersią.

 

Cennik:

  • AQUASHINE 2ml: 800-1000 zł